Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru.

Světlo kosmetického laseru Sparidonn povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran. Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.

Světelná energie postupně pohlcovaná tkání, kterou proniká – vyvolává fotochemické změny, které jsou z léčebného hlediska velmi významné. Podle účinku na organismus je můžeme rozdělit na tři hlavní skupiny:

ANALGETICKÝ - Analgetický účinek, který potlačuje bolest, nastává díky přirozenému působení světelné energie na snížení citlivosti nervových buněk v místě průchodu polarizovaného světla.

PROTIZÁNĚTLIVÝ - Protizánětlivý účinek nastává díky působení polarizovaného světla na aktivaci přirozených faktorů, které se podílejí na likvidaci zánětů.

BIOSTIMULAČNÍ - Biostimulační účinek zvýšeného přísunu světelné energie výrazně podporuje a urychluje obnovu a zdravý vývoj poškozených buněk. 

Ošetření je prováděno certifikovaným laserovým přístrojem Sparidonn od společnosti Merlin 

Ošetření Vám zajistí:

  • Povrchové čištěníKrásná pleť
  • Hydratace a tonizace
  • Ozařování laserem + zapracování gelu dle stavu pleti (vrásky, akné, porucha pigmentu)
  • Pleťový krém dle výběru

Cena 1 základního ošetření je 150,- Kč

K proceduře je možné dodatečně přikoupit aplikaci hloubkové pleťové masky k ozařování v ceně 150,- Kč, popřípadě kompletní ošetření pleti.